Contact met de teams

Uw vragen, idee, op- of aanmerkingen zijn welkom. U vindt hier een overzicht van de verschillende manieren waarop u in contact kunt treden met Buurtpreventie team. Voor contact met het Buurtpreventie team dat kan via coördinators het kan alleen via het email adres hier onder. Na dat de coördinator u mail heeft ontvangen, neemt hij zo snel mogelijk contact op met u.a

Voor Hoogerheide is deze mail adres: hoogerheide@buurtpreventieonline.nl

Voor Huijbergen is deze mail adreshuijbergen@buurtpreventieonline.nl

Voor Ossendrecht is deze mail adres: ossendrecht@buurtpreventieonline.nl

Voor Putte is deze mail adres: putte@buurtpreventieonline.nl

Voor Woensdrecht is deze mail adres: woensdrecht@buurtpreventieonline.nl

Aanmelden voor een buurtpreventie team in de gemeente Woensdrecht dat kan bij 5 verschillende teams, elke kern heeft zijn eigen team, maar kan ook via deze link. Meld je aan!

 

 

 

Mevrouw L. Bogers Buurtpreventie coördinator Gemeente Woensdrecht

Huijbergseweg 3

4631 GC Hoogerheide

Tel: 0164616331

Email: gemeente@buurtpreventieonline.nl

 

 

Servicelijn gemeente Woensdrecht

Telefoon: 14 – 0164

Email: servicelijn@woensdrecht.nl